Skip to main content

Melrose

Wydarzenie muzyczne, jakiego w Poznaniu jeszcze nie było!

MELROSE to projekt artystyczny Michała Strzelczyka i Łukasza Nawrockiego wykorzystujący wszystkie środki wpływające na odbiór wizualny, smakowy i dźwiękowy, eksperymentujący ze wszystkimi gatunkami i stylami. Nie da się? Oczywiście, że da, my nazywamy to DEPRAWACJĄ SENSORYCZNĄ, bo wpływamy na każdy z waszych zmysłów, doprowadzając go do do totalnego (pozytywnego) rozstrojenia.

Narracyjna elektronika połączona z żywymi instrumentami, maksymalny minimalizm, czyli po prostu remiksowanie rzeczywistości.
Co wydarzy się, kiedy na jednej scenie postawimy perkusję, smyczki (od tych dużych po mniejsze), klawisze, podepniemy VR, mapping, wizualizacje i dodamy jeszcze kilka innych elementów?
Z tych połączonych mocy rodzi się
MELROSE LIVE BAND

Rozszerzenie MELROSE o wybitnych muzyków sesyjnych i instrumentalistów, które dzięki aranżacjom wielokrotnie nagradzanego w Polsce i zagranicą polskiego kompozytora młodego pokolenia, Tomasza Citaka przenosi muzykę MELROSE na nowy poziom.

Live band:

Tomasz Citak – Skrzypce
Michał Kot – Altówka
Paula Skrzypek – Wiolonczela
Patryk Piłasiewicz – Kontrabas
Michał Ruksza – Instrumenty klawiszowe
Maciej Giżejewski – Instrumenty perkusyjne

Ale co zagrają?
EXTEMPORANEOUS

To Album będący zapisem drogi twórczej zespołu ostatnich kilku lat – ponad 100 utworów, 7h muzyki, natomiast podczas koncertu MELROSE zaprezentuje premierowo live act, który poprzez muzykę, sample, wizualizacje i animacje zabierze uczestników w podróż przez zmysły, emocje, instynkty, przekonania i wartości.

Daj nam się zdeprawować.

Wystawa on*arte
Support – onijaijaion
Koncert – MELROSE Live Band
Afterparty – MELROSE live act